Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat wyznaczania objętości metodą fotogrametryczną zapraszamy do obejrzenia poniższej prezentacji.
Powstała ona w wyniku zebranych doświadczeń na obiektach w całym kraju: od Stargardu Szczecińskiego na północy, po Bielsko-Białą na południu, od Gromadki pod Bolesławcem na zachodzie, po Przeworsk na wschodzie. Na obiektach w ciągłej produkcji, na których składuje się kruszywa, surowce ceramiczne, węgiel, rudy metali, humus czy nawet trociny. Większość z tych materiałów to materiały sypkie, przez to trudne do pomiaru bezpośredniego.
Fotogrametryczne wyznaczanie objętości (wersja 5,52 MB).pdf
Fotogrametryczne wyznaczanie objętości (wersja 2,25 MB).pdf
Warto nadmienić, że opracowana przez nas metoda pomiarowo - obliczeniowa cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, dla których jakość, dokładność, precyzja i wiarygodność otrzymanych wyników jest wartością najważniejszą. Krótki czas pomiaru na obiekcie, obiektywność oraz możliwość inwentaryzacji obiektów niedostępnych do pomiaru bezpośredniego to dodatkowe zalety tej metody. Wszystkie te cechy powodują, że metoda ta zdecydowanie przewyższa tradycyjne techniki pomiarowe, często obarczone dużym błędem i podatne na subiektywną generalizację.