Staramy się właściwie dobierać ludzi do pracy w naszej firmie. Dążymy do tego, by nasza kadra, z jednej strony posiadała doświadczenie, a z drugiej, była otwarta na nowoczesność. Cenimy przede wszystkim ludzi odpowiedzialnych za powierzone im zadania, ambitnych i pracowitych. Ludzi przygotowanych do wykonywania zawodu, chcących zdobywać nową wiedzę i doświadczenie, profesjonalistów. Jedni z naszych pracowników czasy nauki zawodu już dawno mają za sobą, posiadają uprawnienia, doświadczenie. Inni to doświadczenie dopiero nabywają. Łączy ich jedno: są lub chcą zostać geodetami, kartografami, fotogrametrami, geoinformatykami.... Inwestujemy w ludzi z pasją.

 

Dbamy o to by nasi pracownicy nie tylko byli sprawnymi fachowcami ale także by starali się zrozumieć potrzeby każdego naszego klienta i potrafili mu pomóc. By każdy klient miał pewność, że poświęcamy mu należną uwagę. By wiedział, że każdy, kto się do nas zwróci jest wart naszej pracy, bez względu na wartość zlecenia i stopień skomplikowania zadania. By był pewien, że dochowamy wszelkich starań by sprostać jego oczekiwaniom.

 

Popieramy dążenia naszych pracowników do zdobywania nowych umiejętności, kwalifikacji i uprawnień. Wspieramy wszystkich tych, którzy inwestują w siebie, czy to przez udział w kursach i szkoleniach, czy też przez kontynuację nauki na uczelniach wyższych. Wszystko po to, by nasi pracownicy, byli jak najlepiej przygotowani do zadań stawianych nam przez klientów. Po to, by nasza firma, stale się rozwijała wraz z postępem technologicznym, tak istotnym w naszym zawodzie.