Dla wielu usług, które oferujemy technologia ich realizacji jest znana od lat. To sprawdzone i dobre metody. W naszej firmie staramy się, by te technologie były stosowane racjonalnie. By nic z naszych działań nie było dziełem przypadku. By wszystko, co robimy wynikało z realizowanej w przemyślany sposób, mającej ekonomiczne uzasadnienie, technologii.
 
Nie oznacza to, że nie potrafimy być kreatywni. Świat się zmienia a postęp daje nam do ręki coraz to nowe możliwości. Z ciekawością obserwujemy pojawianie się nowych technologii, które staramy się w naszej firmie wdrażać. Wszystko po to, by potrzeby naszych klientów mogły być zaspokajane lepiej, szybciej, taniej. Dzięki temu możemy podnosić jakość i precyzję oferowanych usług, zwiększać naszą wydajność i zmniejszyć koszty realizacji zlecenia. Wszystko po to by klient zamówiony produkt otrzymał odpowiedniej jakości, szybko i za niewygórowaną cenę. Nowe technologie to również możliwość podejmowania się zadań do tej pory niewykonalnych, czy to ze względu na możliwości techniczne, czy też ze względu na koszty.

 

Interesując się postępem technologicznym najpierw w roku 2002 z powodzeniem wdrożyliśmy do produkcji metody pomiarów satelitarnych, które dopiero w roku 2008 powoli zaczęły zasługiwać sobie na powszechne uznanie geodetów. Początkowo posługiwaliśmy się sprzętem wypożyczanym ale już od roku 2006 posiadamy własne odbiorniki. Dzisiaj nie potrafimy się bez nich obejść. W 2007 r. wdrożyliśmy fotogrametrię bliskiego zasięgu i pośrednio z nią związaną aerofotografię. Skaning laserowy 3D to z kolei rok 2010. Co nas czeka w przyszłości? Czas pokaże. Parę pomysłów mamy ale... nie wyprzedzajmy faktów.