Dobrej jakości, solidny, niezawodny, precyzyjny i nowoczesny sprzęt to przy naszej pracy sprawa pierwszorzędnej rangi. W połączeniu z właściwie przygotowanymi do pracy pracownikami i wdrożonymi technologiami  stwarza nam możliwość podejmowania się wielu, niejednokrotnie trudnych, zadań. Od początku istnienia firmy staraliśmy się, by nawet akcesoria pomiarowe spełniały te kryteria.

 

Dlatego też przy zakupie nowych instrumentów pomiarowych kierujemy się przede wszystkim renomą danej marki. Zakupu dokonujemy tylko u tych dostawców, którzy gwarantują nam również najwyższą jakość usług serwisowych. Wszystko po to by w razie awarii i wyczerpania zapasów własnego sprzętu nie było przerw w produkcji. Jest to szczególnie istotne przy realizowaniu geodezyjnej obsługi inwestycji. Z produktów danych marek wybieramy to, co najlepsze. Dlatego też nie znajdzie się u nas instrumentów tylko jednego producenta. Inne logo mają nasze tachymetry, niwelatory automatyczne, niwelatory elektroniczne, odbiorniki satelitarne, pionowniki czy też skaner laserowy. Uzupełnieniem podstawowych narzędzi pomiarowych są akcesoria i instrumenty pomocnicze. Zawsze dbamy by nawet te drobiazgi były odpowiedniej jakości.

 

Nawet najlepszy sprzęt wymaga dbałości i konserwacji w trakcie użytkowania. Może się wydawać to trudne do pogodzenia w przypadku sprzętu używanego w terenie, bardzo często w trudnych warunkach, czy to meteorologicznych, czy też związanych z miejscem wykonywania prac. Dlatego też jest on poddawany regularnym procedurom testującym przez naszych pracowników i nie rzadziej niż raz w roku wysyłany do autoryzowanego serwisu celem konserwacji i badania sprawności metrologicznej.