Obsługa geodezyjna ul. Paczkowska

2011-11-14

 

Do galerii dodano zdjęcia wykonane podczas obsługi geodezyjnej inwestycji „Modernizacja obiektu Sekcji Naprawczo-Pomiarowej we Wrocławiu przy ulicy Paczkowskiej 26 z rozbudową dla potrzeb siedziby Zakładu Dolnośląskiego PKP ENERGETYKA Sp. z o.o.” Zapraszamy do obejrzenia pozostałych galerii z innych naszych robót.

więcej »
Inwentaryzacja metodą fotogrametrii cyfrowej STARGARD SZCZECIŃSKI

2011-11-10

 

Do galerii dodano nowe zdjęcia wykonane podczas inwentaryzacji kruszyw metodą fotogrametrii cyfrowej bliskiego zasięgu materiału zgromadzonego na terenie Wytwórni Mas Bitumicznych w Stargardzie Szczecińskim. Więcej informacji na temat zastosowanej metody pomiarowej mozna przeczytać na naszej stronie w zakładce   fotogrametria.

więcej »
Zapraszamy na konferencję - Skaning Laserowy 3D

2011-10-18

 

Zapraszamy Państwa na konferencję z zakresu skaningu laserowego 3D. Jest to nowoczesna technologia pomiarowa, niezastąpiona wszędzie tam gdzie liczy się czas, precyzja, obiektywizm, kompletność. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem w tej tematyce, jak również zaprezentować szerokie spektrum możliwości zastosowania naziemnego skanera laserowego w Państwa branżach.

więcej »
Przedsiębiorczy doktorant

2011-10-10

 

WROGEO zawarło porozumienie o współpracy z Panem mgr inż. Pawłem Dąbkiem przy realizacji projektu "Przedsiębiorczy doktorant" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Celem priorytetowym współpracy stron jest zastosowanie nowoczesnych technik skaningu laserowego w analizach procesów erozji wodnej gleb.

więcej »
WROGEO na Akademii Skanowania TPI

2011-09-13

 

Zostaliśmy zaproszeni na  AKADEMIĘ SKANOWANIA by zaprezntować nasze osiągnięcia jak i podzielić się wiedzą w dziedzinie  skaningu laserowego 3D. Akademia zorganizowana przez Firmę TPI - dostawcy rozwiązań pomiarowych dla budownictwa, geodezji i innych branż w Polsce odbyła się w Pałacu Krobielowice k/Wrocławia (13.09.2011) jest to cykl spotkań, na których można zapoznać się z najnowszymi technologiami skaningu laserowego 3D. 

więcej »
WROGEO - nowy adres firmy

2011-09-01

 

UWAGA:

W dniu 01.09.2011 r. przeprowadziliśmy się do nowego lokalu przy ul. Osobowickiej 70 A. Nowe, pełne dane adresowe oraz szczegóły dojazdu można znaleźć w zakładce kontakt. Pozostałe dane, jak numery telefonów, faksu, adresy e-mail, pozostają bez zmian. 

więcej »
ProLogis Park Będzin

2011-08-28

 

Do galerii dodano nowe zdjęcia wykonane podczas monitoringu konstrukcji nowoczesnego centrum dystrybucyjnego Prologis Park Będzin. Firma ProLogis jest wiodącym deweloperem magazynów i hal logistycznych na wynajem oferując do wynajęcia magazyny i hale produkcyjne najwyższej klasy. Prologis Park Będzin położone jest na Górnym Sląsku, w sąsiedztwie portu lotniczego Katowice Pyrzowice.

więcej »
Budowa gazociągu relacji Mieszalnia Kłodawa – KRNiGZ LMG - Galeria zdjęć

2011-08-23

 

Do galerii dodano kolejne zdjęcia wykonane w czasie obsługi budowy gazociągu w/c DN300 relacji Mieszalnia Kłodawa - KRNiGZ LMG. Inwestycja ta polegająca na budowie gazociągu wysokiego ciśnienia o łącznej długości niespełna 54 km znajdować się będzie na obszarze województwa lubuskiego. Aktualnie prace prowadzone są w kilku gminach na terenie powiatu gorzowskiego.

więcej »
Budowa rurociągu tlenu Dąbrowa Górnicza - Zawiercie

2011-08-02

 

Do galerii dodano nowe zdjęcia wykonane w czasie obsługi budowy rurociągu tlenu relacji Dąbrowa Górnicza - Zawiercie. Tlenociąg ten ma biec z huty ArcellorMittal do huty CMC Zawiercie. Dotychczas huta w Zawierciu była zaopatrywana w tlen przez samochodowe cysterny. W celu optymalizacji kosztów i zmniejszenia ruchu wielkich, 22 - tonowych cięzarówek zdecydowano się na przesył tlenu rurociągiem.
więcej »