Budowa Komisariatu Policji przy ul. Ślężnej we Wrocławiu - galeria zdjęć

2012-04-12

 

Do galerii dodano nowe zdjęcia z obsługi geodezyjnej budowy komisariatu policji przy ul. Ślężnej we Wrocławiu. Zapraszamy do ich oberzenia. Zdjęcia z pozostałych realizacji można znaleźć w zakładce Realizacje.

Zakres wykonywanych przez nas usług związanych z budownictwem prezentujemy w dziale Budownictwo, natomiast pełen zakres usług można znaleźć w zakładce Usługi.

więcej »
NARTY 2012

2012-02-28

 

W dniach 24-26.02.2012 r. odbył się tradycyjny wyjazd narciarski pracowników WROGEO. W tym roku po raz kolejny wspieraliśmy rodzimą branżę turystyczną wybierając polskie stoki.

Tym razem wybór padł na Karkonosze. Z zimowych atrakcji korzystaliśmy na stokach Szrenicy, na szczycie której, w schronisku, byliśmy zakwaterowani.

więcej »
Zakończenie prac terenowych - inwentaryzacji kruszyw metodą fotogrametryczną

2011-12-20

 

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy prace terenowe przy sezonowej inwentaryzacj kruszyw metodą fotogrametryczną na wytwórniach mas bitumicznych. Wykonaliśmy pomiar łącznie 25 obiektów na terenie całego kraju: od Stargardu Szczecińskiego po Bielsko-Białą, od Bolesławca po Przeworsk. Produktem końcowym obok danych liczbowych charakteryzujących się dużą wiarygodnością i dokładnością są rówież ...

więcej »
I miejsce dla WROGEO - konkurs 'Animate + Win'

2011-12-17

 

Zajęliśmy I miejsce w konkursie Pointools'a 'Animate + Win'. Przedmiotem konkursu było stworzenie animacji z danych pochodzących ze skaningu laserowego w oprogramowaniu Pointools. Kryterium jakie brano pod uwagę przy ocenie to: gęstość i szczegółowość chmury punktów, stopień skomplikowania obiektu oraz trudność wykonania animacji.

więcej »
Zakończenie prac terenowych - inwentaryzacji opału metodą fotogrametryczną

2011-12-02

 

Właśnie zakończyły się prace terenowe przedsezonowej inwentaryzacji opału na terenach składowisk obsługiwanych przez nas elektrociepłowni. Łącznie pomierzyliśmy 6 składowisk na terenie Dolnego Śląska. Wszystkie obiekty zostały zinwentaryzowane metodą fotogrametryczną. Znajduje ona uznanie u tych klientów, dla których ważna jest wiarygodność i dokładość wyników oraz...

więcej »
Konferencja - Skaning Laserowy 3D

2011-12-01

 

17 listopada 2011 r. zorganizowaliśmy konferencję na której przybliżyliśmy tematykę skaningu laserowego 3D jako nowoczesnej technologii pomiarowej. W trzech blokach tematycznych omówiliśmy zarówno podstawowe informacje dotyczące skaningu laserowego oraz przedstawiliśmy możliwości jego zastosowania na przykładzie wykonanych przez nas projektów.

więcej »
Pomiary metodą skaningu laserowego - Bazylika św. Jakuba w Nysie

2011-11-22

 

Do galerii dodano zdjęcia wykonane podczas pomiarów metodą skaningu laserowego Bazyliki św. Jakuba St. Apostoła i św. Agnieszki w Nysie. W wyniku pomiaru uzyskaliśmy chmurę punktów, która posłuży do obliczeń wytrzymałościowych sklepienia bazyliki. Więcej informacji na temat zastosowanej metody pomiarowej można znaleźć na naszej stronie w zakładce skaning laserowy.

więcej »
Obsługa geodezyjna budowy PROLOGIS PARK WROCŁAW

2011-11-28

 

Do galerii dodano zdjęcia wykonane podczas obsługi geodezyjnej budowy PROLOGIS PARK WROCŁAW V w Nowej Wsi Wrocławskiej. Zapraszamy do obejrzenia pozostałych galerii zarówno z innych obsług geodezyjnych jak równiez z innych naszych robót wykonanych róznymi metodami pomiarowymi. Zakres naszych usług mozna znaleźć  w zakładce usługi.

więcej »
Obsługa geodezyjna ul. Ślężna

2011-11-18

 

Do galerii dodano zdjęcia wykonane podczas obsługi budowy Komisariatu Policji przy ul.Ślężnej we Wrocławiu. Zapraszamy do obejrzenia pozostałych galerii zarówno z innych obsług geodezyjnych jak równiez z innych naszych robót wykonanych róznymi metodami pomiarowymi. Zakres naszych usług mozna znaleźć  w zakładce usługi.

więcej »