1. liga WRONBA wystartowała

2012-10-19

 

Po 2,5 roku gry w 2. lidze WRONBA udało się drużynie WROGEO awansować wyżej. Zmagania w 1. lidze stoją na dużo wyższym poziomie, zatem skład zespołu należało wzmocnić przed nowym sezonem. Nowi zawodnicy to: Przemysław Pawlak oraz Wojciech Kurek (dołączył z 1.-ligowej drużyny Warriors). Plany na początek skromne - utrzymanie. Każdy wynik ponad to osiągnięcie będzie sukcesem.

więcej »
Budowa gazociągu DN300 relacji Wierzbno - Paproć - galeria zdjęć

2012-10-15

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z geodezyjnej obsługi budowy gazociągu DN300 relacji Termina Ekspedycyjny Wierzbno - Kopalnia Gazu Ziemnego Paproć (woj. lubuskie i wielkopolskie). Zdjęcia z pozostałych realizacji można znaleźć w zakładce  Realizacje.

Zakres wykonywanych przez nas usług związanych z branżą paliwową prezentujemy w dziale  Sieci przesyłowe.

więcej »
Final 2. ligi WRONBA. N.B.K. - WROGEO 55:40

2012-07-01

 

Finał 2. ligi WRONBA odbył się 30.06.2012 w IX LO we Wrocławiu z udzialem druzyny N.B.K. oraz WROGEO. W trakcie trwania spotkania zarówno jedna jak i druga druzyna była na prowadzeniu 5 razy a po pierwszych dwóch kwartach druzyna WROGEO prowadziła zaledwie dwoma punktami (26:28). Kolejne kwarty meczu były juz na korzyść druzyny N.B.K. i spotkanie zakończyło się wynikiem N.B.K. - WROGEO 55:40.

więcej »
Drużyna WROGEO będzie grać w finale

2012-06-26

 

Druzyna WROGEO w lidzie WRONBA awansowała do finału. Po bardzo emocjonującym meczu ćwierćfinałowym gdzie WROGEO wygrało z druzyną Mudzahedini jednym punktym (53:52) oraz po mocnym zwycięstwie w meczu półfinałowym WROGEO - Golden Play Club (53:42) ostatnim przeciwnikiem po trofeum będzie druzyna N.B.K. Mecz odbędzie się 30.06.2012, godz. 17:30, IX LO we Wrocławiu - zapraszamy.

więcej »
WROGEO patronem merytorycznym konferencji "Bilansowanie paliw i wyrobów węglowych"

2012-05-30

 

Firma WROGEO dołączyła do grona patronów merytorycznych specjalistycznego warsztatu "Bilansowanie paliw i wyrobów węglowych. Inwentaryzacja, pomiary, ewidencja", który odbędzie się w dniu 13 czerwca 2012 roku w Warszawie. Podczas wydarzenia firma WROGEO poprowadzi wykład na temat nowoczesnych technologii pomiarowych i obliczeniowego wyznaczania objętości składowisk.

więcej »
Budowa gazociągu DN700 relacji Gustorzyn - Odolanów - galeria zdjęć

2012-05-28

 

Do galerii dodano zdjęcia wykonane w czasie obsługi budowy gazociągu w/c DN700 relacji Gustorzyn - Odolanów. Inwestycja ta polegająca na budowie gazociągu wysokiego ciśnienia o łącznej długości niespełna 170 km znajdować się będzie na obszarze województwa kujawsko - pomorskiego. Aktualnie prace prowadzone są w kilku gminach na terenie powiatu włocławskiego.

więcej »
WROGEO na Akademickich Targach Budowlanych Politechniki Wrocławskiej

2012-04-27

 

27 kwietnia 2012 na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej w ramach Dni Budowlańca odbyły się Akademickie Targi Budowlane. Wzięliśmy w nich czynny udział prezentując naszą firmę na jednym ze stoisk oraz promując i przyblizając tematykę skaningu laserowego wśród studentów. Oprócz części wystawienniczej, gdzie można było znaleźć stoiska wielu firm, odbywały się prelekcje o różnej tematyce...

więcej »
Budynek mieszkalny przy ul. Zabrodzkiej we Wrocławiu - galeria zdjęć

2012-04-27

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z geodezyjnej obsługi budowy budynku mieszkalnego przy ul. Zabrodzkiej we Wrocławiu. Zdjęcia z pozostałych realizacji można znaleźć w zakładce Realizacje.

Zakres wykonywanych przez nas usług związanych z budownictwem prezentujemy w dziale Budownictwo, natomiast usług oferowanym projektantom i architektom w zakładce Projektowanie i architektura.

więcej »
Zakończenie obsługi gazociągu DN300 relacji KRNiGZ LMG - Mieszalnia Kłodawa

2012-04-26

 

Zakończyliśmy prace związane z obsługą geodezyjną budową gazociągu DN300 relacji KRNiGZ LMG - Mieszlania Kłodawa. Inwestycja o długości 54 km przebiegała przez powiat strzelecko - drezdenecki, międzyrzecki i gorzowski. 60% trasy rurociągu jest położone na terenie obszaru "Natura 2000" - Puszczy Noteckiej i Doliny Dolnej Nidy...

więcej »