Facebook

więcej »
RIESE - Tajemnice wykute w skale

2013-03-26

 

W dniu 21.03.2013 r. o godz. 18:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu odbyła się premiera fabularyzowanego filmu dokumentalego pt. "RIESE - Tajemnice wykute w skale" oraz reportażu "Tajemnica Góry Soboń". Premierom towarzyszył pokaz animacji sztolni w Soboniu wykonanej przez WROGEO na podstwie skaningu laserowego.

więcej »
Terminarz meczy drużyny WROGEO

2013-03-18

 

Znany jest już terminarz spotkań 37. edycji ligi WRONBA.

Po krótkim pobycie na parkietach pierwszej ligi drużyna WROGEO wraca do rozgrywek drugoligowych. W 37. edycji zespół trafił na trzy drużyny znane z wcześniejszych z nimi zmagań. Są to: B.C Trzebnica, Powerman Sport oraz profilsport.pl.

więcej »
EC KRAKÓW (skaning laserowy) - galeria zdjęć

2013-03-06

 

Do galerii dodano kilka zdjęć przedstawiających skaner Faro Focus 3D podczas pracy. Przedmiotem opracowania były elementy konstrukcyjne estakad przenośników taśmowych na terenie elektrociepłowni EDF KRAKÓW.

Więcej na temat skanowania można znaleźć w zakładce Skaning laserowy 3D.

więcej »
NARTY 2013

2013-01-31

 

W dniach 25-27.01.2013 r. odbył się tradycyjny wyjazd narciarski pracowników WROGEO. W tym roku po raz kolejny wspieraliśmy rodzimą branżę turystyczną wybierając polskie stoki.

Tym razem wybór padł na Masyw Śnieżnika. Z zimowych atrakcji korzystaliśmy na stokach Czarnej Góry, natomiast zakwaterowani byliśmy w Stroniu Śląskim Wsi.

więcej »
WROGEO przyłącza się do apelu o pomoc

2013-01-29

 

Piotruś Kosowski ma stwierdzoną bardzo rzadką wadę serca – komorę prawą dwudzielną oraz podzastawkowe zwężenie tętnicy płucnej.

Wada serca została stwierdzona już po jego urodzeniu, ale na początku nie wydawała się tak niebezpieczna. Obecnie Piotruś oczekuje na operację...

więcej »
WROGEO zaproszone przez ZST w Śremie

2012-11-14

 

Na zaproszenie Zespołu Szkół Technicznych w Śremie w dniu 25.10.2012 r. wygłośiliśmy cykl wykładów na temat współczesnych pomiarów forogrametrycznych ze szczególnym naciskiem na pomiary objętości. Każda z trzech części powoli wprowadzała słuchaczy w tajniki fotogrametrii bliskiego zasięgu pokazując jak to wygląda od strony praktycznej.

więcej »
Budowa gazociągu DN800 relacji Świnoujście - Szczecin - galeria zdjęć

2012-11-13

 

Do galerii dodano zdjęcia wykonane w czasie obsługi budowy gazociągu w/c DN800 relacji Świnoujście - Szczecin. Inwestycja ta polegająca na budowie gazociągu wysokiego ciśnienia o łącznej długości ok 80 km znajdować się będzie na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Aktualnie prace prowadzone są w kilku gminach na terenie powiatu  goleniowskiego.

więcej »
Budowa gazociągu DN700 relacji Gustorzyn - Odolanów - galeria zdjęć

2012-11-13

 

Do galerii dodano zdjęcia wykonane w czasie obsługi budowy gazociągu w/c DN700 relacji Gustorzyn - Odolanów. Inwestycja ta polegająca na budowie gazociągu wysokiego ciśnienia o łącznej długości niespełna 170 km znajdować się będzie na obszarze województwa kujawsko - pomorskiego. Aktualnie prace prowadzone są w kilku gminach na terenie powiatu kolskiego oraz tureckiego.

więcej »